مطب درمان زخم آسا

پزشکان متخصص زخم بستر در کلینیک زخم آسای تهران

پزشکان متخصص زخم بستر در کلینیک زخم آسای تهران
فهرست مطالب

مراجعه سریع و به موقع به یک پزشک متخصص درمورد زخم بستر می‌تواند مانع بسیاری از عواقب ناخوشایند و خطرات زخم بستر شود.کلینیک زخم آسا با در اختیار داشتن یک تیم کامل از متخصصین زخم بستر و مجهز بودن به دانش و تجهیزات به روز دنیا، بهترین انتخاب برای بیمارانی است که با انواع درجات زخم بستر درگیرند. پزشکان متخصص زخم در این کلینیک با انتخاب مناسب‌ترین و به روزترین درمان‌های موجود و اختصاص دادن زمان و توجه کافی برای بیماران، سعی در درمان هرچه سریع‌تر زخم بستر بیمار شما و رهایی بیمار از درد و عواقب خطرناک زخم بستر دارند. هم‌چنین مجهز بودن کلینیک زخم آسا به یک کادر درمانی کامل متشکل از پزشکان متخصص، پرستاران و مختصصین تغذیه، امکان بهره‌مندی بیمار از یک درمان فراگیر و همه جانبه را فراهم می‌آورد.

مراجعه به پزشک متخصص


یکی از عوامل رایجی که در بسیاری از بیماران سبب پیشرفت سریع زخم بستر آن ها می‌شود انجام درمان‌های غیر تخصصی خانگی و سنتی در مراحل اولیه یا مراجعه به پزشکان غیرمتخصص در زمینه زخم بستر می باشد. این موضوع سبب هدر رفتن زمان برای درمان سریع زخم بستر در مراحل اولیه خواهد شد.

در همین راستا توصیه می‌شود بیماران با هر درجه از زخم (به خصوص بیماران با درجات اولیه زخم بستر) بلافاصله به کیلینیک‌ تخصصی زخم آسا و پزشکان متخصص زخم بستر آن که دارای دانش و امکانات کافی در زمینه درمان زخم‌های حاد مانند زخم بستر هستند مراجعه کنند و مراحل درمان را زیر نظر آن ها ادامه دهند.

گروه پزشکی درمان زخم بستر در کلینیک آسا


گروه پزشکی درمان زخم بستر در کلینیک آسا

برای مراقبت از زخم بستر بیماران از یک رویکرد چند رشته‌ای استفاده می‌شود. در این رویکرد پرستاران، پزشکان و فیزیوتراپیست‌هایی که در مراقبت از زخم آموزش دیده‌اند با هم کار می‌کنند تا بهترین نتیجه ممکن را برای بیمار فراهم کنند.

پرستاران

عدم توجه پرستاران و همراه بیمار در زمانی که وی در خطر ابتلا به زخم بستر قرار دارد یکی از دلایل اصلی بروز و پیشرفت این مشکل است، به همین دلیل استفاده از پرستاران متخصص زخم بستر می‌تواند بسیار مفید و ثمربخش باشد. پرستاران مشغول به کار در کلینیک زخم آسا دارای تخصص ویژه در زمینه مدیریت و مراقبت از زخم بستر هستند.

پرستاران ارزیابی اولیه زخم بستر را انجام می‌دهند و برنامه درمانی و مراقبتی مناسبی را برای زمانی که بیمار در بیمارستان یا در خانه است ارائه می‌دهند. این مراقبت‌های سرپایی می‌تواند موقت یا دائمی باشد. اما به طور کلی تمیز کردن، درمان و پانسمان زخم‌ها کار اصلی پرستاران است. آموزش بیمار و خانواده او در مورد مراقبت از زخم اهمیت بسیار زیادی دارد. همچنین، آگاهی از علائم اولیه عفونت و دریافت فوری مراقبت‌های مناسب برای کاهش نیاز به درمان‌های بیشتر و صرفه جویی در هزینه بیمار بسیار مهم است.

پزشکان زخم بستر

کلینیک زخم آسا با بهره‌مندی از حضور پزشکان متخصص و باتجربه در زمینه زخم بستر امکان درمان و التیام تمام درجات زخم بستر و شناسایی آن‌ها را برای بیماران فراهم می آورد. پزشکان کلینیک زخم آسا با تخصص‌های پزشکی مرتبط با زخم و تمرکز ویژه در زمینه انواع زخم‌ها از جمله زخم بستر، بهترین گزینه برای رفع مشکل بیماران مبتلا به این مشکل خواهند بود. در کلینیک زخم آسا، با توجه به محل زخم بستر، درجه پیشرفت آن و سوابق پزشکی بیمار، بهترین متخصص زخم برای درمان انتخاب و معرفی خواهد شد.

سایر اعضای تیم درمانی زخم بستر

اعضای کامل تیم درمانی کلینیک زخم آسا برای درمان زخم بستر از مراحل اولیه مراجعه تا حاصل شدن بهبودی کامل، به شرح زیر خواهد بود:

 • یک پزشک مراقبت‌های اولیه که بر برنامه درمانی بیمار نظارت دارد.
 • یک پزشک یا پرستار متخصص در مراقبت از زخم
 • پرستاران یا دستیاران پزشکی که هم از زخم‌ها مراقبت می‌کنند و هم نحوه مدیریت زخم‌ها را به بیمار ارائه می‌دهند.
 • یک مددکار اجتماعی که به بیمار یا خانواده او کمک می‌کند تا به منابع درمان و مراقبت دسترسی داشته باشد و همچنین به اضطراب‌ها و نگرانی‌های مرتبط با بهبودی طولانی‌مدت رسیدگی می‌کند.
 • یک فیزیوتراپیست که به بهبود حرکت بیمار کمک می‌کند.
 • یک کاردرمانگر که به نشستن مناسب بیمار کمک می‌کند.
 • یک متخصص تغذیه که نیازهای غذایی بیمار را بررسی کرده و یک رژیم غذایی خوب را به او توصیه می‌کند.
 • پزشک متخصص در بیماری‌های پوست (متخصص پوست)
 • جراح مغز و اعصاب، جراح عروق، جراح ارتوپد یا جراح پلاستیک

اهمیت مراجعه به متخصصین باتجربه زخم بستر


زخم بستر یا هر نوع زخم عفونی نه تنها دردناک و ناراحت کننده است، بلکه می‌تواند بسیار خطرناک باشد. عفونت می‌تواند به سرعت در بدن حرکت کند و عوارض شدیدی را برای بیمار ایجاد کند. این امر به ویژه اگر دیابت یا سیستم ایمنی ضعیفی داشته باشید، بیشتر اتفاق می‌افتد. به طوری که حتی زخم سطحی درمان نشده انگشت کوچک شما می‌تواند باعث گسترش عفونت شده و عواقب خطرناکی برای شما داشته باشد.

عفونت اگر درمان نشود، این فرصت را خواهد داشت که صدمات زیادی برای بدن ایجاد کند. تا جایی که قطع اعضای آسیب دیده تنها راه حل مناسب برای درمان آن است. سلامت جسمی و کیفیت زندگی شما به پزشکی که برای درمان زخم‌های خود انتخاب می‌کنید بستگی دارد. دقیقاً به همین دلیل است که پیدا کردن بهترین متخصص مراقبت از زخم در منطقه خود بسیار مهم است.

چرا کلینیک زخم آسا


چرا کلینیک زخم آسا

متخصصین زخم کلینیک آسا مراقبت‌های بهداشتی پیشرفته‌ای را برای مراقبت از زخم‌های شما ارائه می‌دهند. یک تیم چند رشته‌ای با استفاده از ترکیب تخصص‌های مختلف و دانش‌های بالینی متنوع می‌توانند طیف وسیعی از روش‌های درمانی را برای بهبود زخم بیماران و در نتیجه بهبود کیفیت زندگی آن‌ها انجام دهند.

هر بیمار مبتلا به زخم بستر می تواند با مراجعه به کلینیک زخم آسا و مشورت با پزشکان متخصص از مزایای زیر برخوردار شود:

 • متخصصین زخم کلینیک آسا بهترین درمان را متناسب با نوع، محل و وسعت زخم شما تعیین خواهند کرد.
 • متخصصان ما می‌توانند تعیین کنند که آیا زخم شما امکان بهبود طبیعی را دارد یا به درمان‌های شدیدتری نیاز دارد.
 • به‌روز بودن و دسترسی به موثرترین روش‌های درمانی برای زخم‌های خاص می‌تواند روند بهبود را تسریع کند.
 • با یک تیم چند رشته‌ای، روش درمان از زمینه‌های علمی مختلفی ارائه می‌شود که گزینه‌های مختلفی را برای بهبود زخم و بهبود کیفیت زندگی بیمار به ارمغان می‌آورد.

اقدامات درمانی در کلینیک زخم آسا


اقدامات درمانی در کلینیک زخم آسا

برخلاف پزشکان اولیه، متخصصان مراقبت از زخم معاینات استاندارد را انجام نمی‌دهند یا بیماری‌هایی مثل سرماخوردگی را درمان نمی‌کنند. پزشکان متخصص کلینیک زخم آسا بر درمان و مدیریت زخم‌ها تمرکز دارد. درمان زخم‌ها بسیار فراتر از استفاده از گاز و چسب زخم است. متخصصان مراقبت از زخم بستر کلینیک ما در ارائه مراقبت‌های مناسب، با کیفیت بالا و سرپایی زخم که مطابق با نیازهای فیزیکی منحصر به فرد شما است، متخصص هستند.

متخصصان زخم بستر ما از درمان‌های مراقبت از زخم برای بهبود شما استفاده می‌کنند که پزشکان استاندارد روش انجام آن‌ها را آموزش ندیده و واجد شرایط استفاده از آن‌ها نیستند. سپردن مراقبت از زخم‌های خود به دست متخصصین ما شانس شما را برای بهبود طولانی مدت به حداکثر می‌رساند زیرا می‌توانید از روش‌های مراقبت و درمان‌های تخصصی زیر بهره‌مند شوید:

 • مهندسی بافت پوست
 • دبریدمان
 • اکسیژن درمانی هایپرباریک (HBOT)
 • برش و زهکشی زخم
 • بسته شدن زخم به کمک فشار منفی
 • مدیریت برش بعد از جراحی
 • پیوند پوست

ویژگی‌های کلینیک زخم آسا

مطمئن شوید که بهترین کلینیک و متخصصان را برای درمان زخم‌های خود انتخاب می‌کنید زیرا عملکرد آن‌ها مستقیماً بر زندگی آینده مربوط به بیماری شما تأثیر می‌گذارد.

به همین دلیل لازم است ویژگی‌های مهم کلینیک‌های تخصصی زخم را به دقت بررسی کنید. خصوصیات کلینیک زخم آسا که آن را به بهترین گزینه برای درمان زخم بستر شما مبدل می کند به شرح زیر است:

اختصاص زمان و توجه کافی برای تمامی بیماران

شما نباید به متخصص مراقبت از زخمی تکیه کنید که نمی‌تواند برنامه مناسبی را به شما ارائه کند یا برای قرار ملاقات‌های مورد نیاز شما وقت بگذارد. بنابراین، بسیار مهم است که متخصص شما زمان کافی برای ارائه روش درمانی مناسب شما در جلسات مختلف درمانی را داشته باشد.

در همین راستا کلینیک زخم آسا با توجه به تعداد متخصصین موجود خود، ارائه با کیفیت خدمات درمانی به بیماران خود را تضمین کرده و دارای برنامه انعطاف پذیری برای درمان بیماران می‌باشد.

تمرکز کامل کلینیک زخم آسا بر درمان زخم

بهتر است تیمی را انتخاب کنید که ترمیم زخم تخصص اصلی آن‌هاست. یک متخصص خوب تنها بر روی بهبود زخم تمرکز می‌کند تا مطمئن شود که همه بیماران جامع ترین، پیشرفته‌ترین و موثرترین درمان‌های ممکن را دریافت می‌کنند.

پزشکان متخصص در کلینیک زخم آسا به شکل ویژه و تمام وقت بر موضوع درمان انواع زخم از جمله زخم بستر تمرکز دارند و از این طریق علاوه بر آشنا بودن به تمامی روش‌های درمانی مدرن، دارای تجربه بسیار در درمان انواع زخم‌های خطرناک هستند.

اگر پزشکی را برای ترمیم زخم خود انتخاب کنید که کاملاً روی این موضوع متمرکز نیست و تخصصی در این زمینه ندارد، در معرض خطر درمان ناکارآمد یا اشتباه قرار خواهید گرفت. وقتی زندگی، سلامتی و اندام شما در خطر است، فقط یک متخصص زخم بستر بهترین صلاحیت را برای ارائه مراقبت‌های مورد نیاز شما دارد.

ارائه درمان کامل به کمک تیم متنوع پزشکی

درمان‌های بیرونی مانند تمیز کردن زخم، پانسمان و استفاده از آنتی‌بیوتیک‌ها همگی ارزشمند هستند، اما تنها زمانی نتایج مطلوب را ارائه می‌دهند که با درمان‌های داخلی همراه شوند.

کلینیک زخم آسا با توجه به حضور پزشکان متخصص در زمینه‌های مختلف و کادر درمانی کامل، امکان ارائه درمان زخم بستر به شکل کامل از مزحله تشخیص تا درمان کامل زخم را دارا می‌باشد. انتخاب یک تیم درمان که توانایی ارائه جامع خدمات درمانی از پانسمان تا جراحی را به شکل یکپارچه داشته باشد باعث می‌شود تا فرایند درمان به بهترین شکل خود پیش رفته و بیمار به سرعت نتایج مطلوبی در مورد بهبود زخم بستر خود مشاهده کند.

مجهز بودن به تجهیزات مدرن درمان زخم بستر

مجهز بودن به تجهیزات مدرن درمان زخم بستر

روش‌های درمانی بسیاری برای التیام زخم بستر در تمامی درجات آن وجود دارد که بعضی از آن‌ها نیازمند تجهیزات مدرن و متخصصین خاص خود می‌باشد. کلینیک زخم آسا و پزشکان متخصص آن مجهز به دانش و تجهیزات روز دنیا در زمینه درمان زخم بستر بوده و به همین دلیل امکان ارائه بهترین روش درمانی را برای التیام زخم بستر شما فراهم خواهد کرد. به همین دلیل، بیماران مبتلا به زخم بستر که به کلینیک تخصصی زخم آسا مراجعه می کنند، می توانند اطمینان حاصل کنند که پروسه درمان آن‌ها به امکانات درمانگر محدود نشده و بهترین درمان برای رفع مشکل زخم بستر انتخاب خواهد شد.

راحتی دسترسی برای بیماران مبتلا به زخم بستر

کلینیک زخم آسا از دسترسی بسیار خوبی برخوردار بوده و با توجه به شرایط خاص بیماران مبتلا به زخم بستر امکان استفاده از پارکینگ اختصاصی مجموعه را برای همراهان بیماران و انتقال راحت‌تر بیمار به داخل کلینیک فراهم آورده است.

سوالات متداول


آیا متخصص زخم بستر پزشک است؟

متخصصان زخم بستر می‌توانند شامل پرستاران، پزشکان و متخصصین فیزیوتراپی باشند. نکته اصلی این است که این افراد به طور خاص در مورد درمان و مراقبت از زخم‌هایی که به درستی بهبود نمی‌یابند، آموزش دیده‌اند.

چه زمانی می‌بایست برای درمان زخم بستر به کلینیک زخم آسا مراجعه کرد؟

مراجعه هرچه سریعتر به پزشکان متخصص کلینیک آسا باعث کنترل و مدیرت بهتر زخم بستر خواهد شد. بنابراین مراجعه به متخصص زخم بلافاصله پس از مشاهده علائم اولیه زخم بستر توصیه می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های درمانی زخم بستر و گرفتن نوبت چگونه اقدام کنم؟

این امکان از طریق تماس با شماره 02188196746 و یا با مراجعه حضوری به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میرداماد، خیابان بهرامی،پلاک ۹۴ واحد ۱۰۴ وجود دارد.

آیا زخم بستر قابل درمان است؟

بله. در صورت مراجعه به موقع به متخصصین امکان درمان زخم بستر بدون بروز مشکلات خطرناک آن وجود دارد.

آیا زخم بستر می‌تواند منجر به مرگ شود؟

زخم بستر سطح ۴ درمان نشده می‌تواند منجر به بروز عفونت‌های تهدید کننده زندگی شود.

مدت زمان بهبود زخم بستر چقدر است؟

بهبود زخم‌های فشاری از سه روز تا دو سال طول می‌کشد.

چه مدت می‌توان با زخم بستر زندگی کرد؟

بیماران می‌توانند ماه‌ها یا حتی سال‌ها پس از ایجاد زخم بستر سطح ۴ زندگی کنند. عواملی مانند مراقبت‌های پزشکی مناسب و پیشگیری از عوارض می‌تواند به بیماران کمک کند عمر طولانی‌تری داشته باشند.

کدام روش‌های درمانی زخم بستر در کلینیک تخصصی زخم آسا انجام می‌پذیرد؟

کلینیک زخم آسا مجهز به تمامی فناوری‌های نوین برای زخم بستر بوده و امکان ارائه انواع درمان‌های رایج این بیماری به صلاحدید پزشکان را دارد.

کلینیک‌های زخم چه کاری انجام می‌دهند؟

مرکز مراقبت از زخم یا کلینیک یک مرکز پزشکی برای درمان زخم‌هایی است که بهبود نمی‌یابند.

زنبیل خرید
تماس با کلینیک
× مشاوره در واتساپ